Nehtyprofi Bruska na nehty JSDA Power JD400, 35W

• Tichý provoz
    • Splnil má očekávání začátečníka
    • Acrygel sundavá hůře
  • , zakoupeno v NaniNails.cz

Ma dobrý výkon a dobře se sni manipuluje. Jen bych ocenila více nadstavcu a nahradni brusne kotouče.

• Za mě super
    • Nejde zapínat a vypínat přímo na brusce, ale mě to nevadí.. jsem s ní i tak velmi spokojená

Profesionál vhodný pro domácnost nastavitelná rychlost do 30 000 ot./min volitelný obousměrný chod brusky ergonomicky tvarovaná, výkonná, bezvibrační rukojeť velmi tichý provoz zabudovaný systém chlazení (nevyzařuje teplo) praktický stojan na frézku ideální pro domácí použití či v malých kosmetických salónech (2-3 zákaznice denně) Síla, která vám padne do ruky Rychlost otáček této brusky s úžasným výkonem 35 W můžete regulovat podle potřeby od 0 až do 30 tisíc otáček za minutu. Ke spokojenosti při práci vám bude pomáhat ergonomicky tvarovaná rukojeť s vibracemi eliminovanými na minimum. Díky tomu se vaše prsty při dlouhodobé práci neunaví, nerozbolí vás ruka ani zápěstí. Manipulace s touto velice výkonnou bruskou je jednoduchá i příjemná, a takvám modeláž nehtů půjde pěkně od ruky. Pro vás i kamarádky Bruska má volitelný obousměrný chod a funkci rukojeti Twist Lock, která umožňuje rychlou a jednoduchou výměnu frézek. Využijete ji spíše v domácím prostředí. Bruska je doporučena pro úpravu 2-3 kompletních manikúr denně. U vyšší frekventovanosti využití by mohlo docházet k rychlému opotřebení přístroje. Při práci pomáhá vám i brusce systém chlazení. Ten zmenšuje riziko přehřívání i vyzařování tepla do okolí. Také hluk přístroje je pro váš komfort redukován na minimum. [nani3]    Nevíte si rady při výběru té správné brusky či frézky? Já vám poradím! Přečtěte si článek na mém blogu. Stačí pár minut a budete o bruskách všech typů vědět první poslední!Líbí se vám tato frézka, ale nejste si jistá, jestli je to ta pravá? Můžete se podívat na její porovnání s brusnými kolegyněmi. Článek z mého blogu najdete ZDE!      [/nani3] Technické parametry: výkon 35 W   220-240 V / 50-60 Hz hmotnost rukojeti: 160 g možnost přepínání a řízení otáček nastavitelné otáčky od 0-30 000 ot./min. vyhovuje všem evropským normám CE Balení obsahuje: rukojeť Twist-Lock 1x frézka JD400 1x stojan pro frézku 4x náhradní frézy 1x brusný váleček návod originální krabice

2zákazníci nedoporučují produkt

• Tichý provoz
    • Splnil má očekávání začátečníka
    • Acrygel sundavá hůře

• Za mě super
  • , zakoupeno v NaniNails.cz

Koupeno jako začátečníkovi, dle recenzí a jednou vyzkoušeno, zatím nebylo moc času, jeví se jako dostačující a snad bude sloužit dlouho. Ještě je potřeba se s ní naučit, ale ovládání je jednoduché a tak teď to chce jen pracovat a pracovat.

• , zakoupeno v Nehtyprofi.cz

• Ocenila bych víc nádstavců. Ten co bych nejvíc potřebovala, tam není

Zatím jsem ji vyskoušela jen jednou a funguje jak má a není hlučná. Takže doufam, že nesklame a vydrží dlouho :-)

• , zakoupeno v NaniNails.cz

Bruska je moc pěkná, snad bude i dostatečně kvalitní...

• Doporučuji,
    • rychlé dodání,
    • kvalitní bruska .
    • dobře se mi s ní pracuje

Hledala jsem kvalitní brusku za rozumné peníze
    dobře se mi pracuje

• celkem dobré
    • bruska nemá odsavač prachu.

bruska brousí docela dobře,ale nemá odsavač a při práci kašlu a prach je všude.

• , zakoupeno v Nehtyprofi.cz

• skvělá cena i kvalita .Není vůbec hlučná jen kabel mohl být o něco delší

prostě super

spokojenost, perfektní