Nehtyprofi Frézka/bruska na nehty JSDA JD500 35W

Příkon
35 W

• , zakoupeno v NaniNails.cz

• super bruska, silný výkon, tichá, jsem zatím moc spokojená, mám ji ale zatím krátce

• mám krátce, zatím velká spokojenost

• Kompatní
    • Dobrá obsluha
    • o žádné nevím

Příkon
35 W

Dejte vale ručnímu pilování nehtů a pořiďte si tuto universální brusku na nehty. Výrobcem je renomovaná značky JSDA, která se zabývá i výrobou příslušenství pro zubní zdravotnictví. Bruska je tak vyrobena z vybraných materiálů a kvalitních součástek, jako je například chirurgická ocel třídy 17.

Bruska se vyznačuje dostatečným výkonem pro všechny operace provádění při modeláži nehtů, nízkou hlučností, téměř nulovými vibracemi a velmi nízkou mírou zahřívání. Celkovým sladěním těchto vlastností bruska vytváří výkonný profesionální nástroj za příznivou cenu, který by neměl chybět v žádném nehtovém studiu.Tato bruska je vybavena regulátorem otáček, tedy plynulou změnou rychlosti otáčení v rozmezí 3 až 30tis. ot./min. Nastavení otáček brusky umožňuje zvolit vhodnou rychlost pro leštění, broušení, zabrušování a čištění. Nastavení umožňuje zvolit smět otáčení - je tedy vhodná i pro leváky.

Za použití systému Turn-lock je výměna pracovních fréz a brusných válečků velmi rychlá a jednoduchá.

V sadě s bruskou dodáváme i komplet universálních brusných stopek, vč. brusných válečků. Průměr stopky každé frézy je 2,35mm.

Brusné válečky jsou určeny k hrubším pracem, jako je příprava nehtu (zdrsnění) a odstraňování gelu a laku. Pomocí ostatních frézek můžete upravovat tvar nehtu, zabrušovat, odstraňovat zrohovatělou kůži, atd. Frézy jsou vyrobeny z chirurgické oceli.

Sada brusky obsahuje:

• Bruska
  • Regulátor otáček s držákem
  • Pedál na ovládání nohou

ZDARMA obdržíte: -

Malá sada fréz – 3 frézy pro různá použití a unašeč na brusné válečky

• Velká sada frézů pro různá použití
  • 25 brusných válečků

• Kompatní
    • Dobrá obsluha
    • o žádné nevím

• , zakoupeno v NaniNails.cz

Veliká spokojenost, bruska je tichá, kvalitní

• Tichá
  • , zakoupeno v NaniNails.cz

• Bruska je opravdu super. Jsem maximálně spokojená :-)

• jednoducha
    • snadno se s ni pracuje
    • vhodna i pro zacatecniky
    • ticha
    • pohodlna

jsem rada ze jsem si jako svou prvni brusku vybrala tuhle. Je jednoducha a hned pri prvnim pouziti jsem vsechno chapala a nebylo tam nic cemu bych na brusce nerozumnela

• tichy beh
    • bez vibracii
    • pedal
    • bruska neni tazka do ruky a dobre sa s nou pracuje

ziadnu som zatial nenasla

• , zakoupeno v Nehtyprofi.cz

• rychlost dodání
  • , zakoupeno v NaniNails.cz

• zatim pracuje uvidime jak bude fungovat do budoucna